XƏBƏRLƏR

23.07.2019 18:32
"İlin gənc müəllimi-2019" müsabiqəsinin ilk 50 namizədi bəlli oldu - SİYAHI

"İlin gənc müəllimi-2019" müsabiqəsi üçün ilk 50 namizəd bəllidir.

AzEdu.az xəbər verir ki, müsabiqə AzEdu.az Təhsil Portalı və “Gənc müəllim” şəbəkəsinin birgə təşkilatçılığı ilə təşkil olunur.

"İlin gənc müəllimi-2019"müsabiqəsinin məqsədi motivasiya dolu həyat hekayələri olan, ilhamverən faydalı işlər görən ən yaxşı orta məktəb müəllimlərini ortaya çıxarmaq, onları tanıdaraq mükafatlandırmaqdır.

Xatırladaq ki, nəticədə, 3 gənc müəllim qalib elan ediləcək.

I yerin qalibi – 1000 AZN
II yerin qalibi – 500 AZN
III yerin qalibi – 250 AZN məbləğində pul mükafatı ilə təltif ediləcək.

Əlavə olaraq, 5 müəllim də həvəsləndirici yerin qalibi olacaq. Həvəsləndirici yer tutan gənclərin hər birinə 100 AZN pul mükafatı təqdim ediləcək. Finala keçən bütün iştirakçılara (10 nəfər) sertifikat və hədiyyə təqdim olunacaq.

Layihənin sonunda təqdimat mərasimi keçiriləcək. Keçənilki ənənəyə sadiq olaraq təltifetmə mərasiminin Milli Məclisdə keçirilməsi planlaşdırılır.

Nəzərinizə çatdırırq ki, gələn həftə 10-luq elan ediləcək.

AzEdu.az "İlin gənc müəllimi-2019" müsabiqəsinə namizəd olan 50 müəllimi təqdim edir:

Qeyd: Siyahıdakı adlar hərflərin əlifbadakı ardıcıllığına uyğun olaraq sıralanıb. 

Ad,soyad

İşlədiyi məktəb

 

Aygül Qarayeva

Balakən rayonu, Qabaqçöl qəsəbə, Üzeyir Hacıbəyov adına tam orta məktəb

 

Aynur İbrahimova

Ucar rayonu Təzə Şilyan kənd tam orta məktəbi

 

Aysel Alıcanova

Bakı şəhəri, Xətai rayonu 95 saylı tam orta məktəb

 

Aysel Əlizadə

Şəmkir rayonu, Düyərli kənd 2saylı tam orta məktəb

 

Ayşəm Ələkbərova

Gədəbəy rayonu Qaraməmmədli kənd tam orta məktəb

 

Babək Rzazadə

Astara rayonu Şahağacı kənd tam orta məktəbi

 

Bənövşə Bayramova

Bakı şəhəri, Xəzər rayonu 136 saylı tam orta məktəb

 

Ehtiram Safquliyev

Zaqatala rayonu, Üçüncü Tala kənd tam orta məktəb

 

Elçin Abbasov

Cəlilabad rayonu, Alar kənd 2 saylı tam orta məktəb

 

Eldəniz Məhərrəmov

Cəlilabad şəhəri 7 saylı tam orta məktəb

 

Elmira Mirzəyeva

Bakı şəhəri, 202 saylı tam orta məktəb

 

Elnarə Abdullayeva

Bakı şəhəri, 300 saylı tam orta məktəb

 

Elvin Bəkirov

Gəncə şəhəri 27 nömrəli məktəb lisey

 

Gülçöhrə Xəlilova

Ucar şəhər N.Gəncəvi adına 3 nömrəli tam orta məktəb

 

Gülnar Kərimova

Bakı şəhəri, BSU nəzdində Məktəb-Lisey Kompleksi İbtidai sinif müəllimi

 

Gülnarə Qurbanova

İsmayıllı rayonu H.Əsədov adına kənd tam orta məktəbi (daimi iş yerim) və İsmayıllı rayonu C.Həsənov adında Kürdmaşı kənd tam orta məktəbi (müqavilə ilə)

 

Günay Müslümova

Şirvan şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

 

Günel Hacıyeva

Tovuz rayon Hacıhəsənli kənd Yusif Alıyev adına tam orta məktəb

 

Hüseyn Hüseynov

Bakı şəhəri, Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

 

İlahə Aslanova

Göyçay rayonu 5saylı tam orta məktəb

 

İlahə Həmidova

Bakı şəhəri, Xətai rayonu 221 nömrəli tam orta məktəb

 

İradə Zülfüqarova

Sabunçu rayonu,Maştağa qəsəbəsi 255 nömrəli tam orta məktəb

 

Kamran Əsgərov

Bakı şəhəri, Kaspi Liseyi (Bakıxanov filialı)

 

Kəmalə Həsənova

Cəlilabad rayon, Məlikqasımlıkəndi N.Ələkbərovadına tamorta məktəb

 

Kəmalə Səmədova

Göyçay şəhəri, akademik Ziya Bünyadov adına 3 saylı tam orta məktəb

 

Qalib Quliyev

Xocalı rayon, Kosalar kənd tam orta məktəbi

 

Ləman Hacıyeva

Bakı şəhəri, S.C.Pişəvəri adına Humanitar fənlər gimnaziyası

 

Mehmanə Heydərova

 

 

Məcid Musayev

Lənkəran şəhər Azər Məhərrəmov adına 7 saylı tam orta məktəb

 

İsmayıllı rayonu İstisu kənd tam orta məktəbi

 

Məleykə Əzizova

Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Namiq Məmmədov adına 9 nömrəli məktəb

 

Mələk Əzizova

Bakı şəhəri, Xəzər Rayon 121 saylı tam orta məktəb Azərbaycan Britaniya Kolleci - IGCSE

 

Mətanət Abbasova

Mingəçevir şəhər N.Ahəngari adına 13 sayılı orta məktəb

 

Mətanət Feyziyeva

Hacıqabul rayonu Qızılburun kənd tam orta məktəbi

 

Mətanət Kərimova

Oğuz şəhər 3 №-li məktəb-lisey

 

Muxsə Məlikova

Şirvan şəhər 1saylı lisey-məktəb

 

Nairə Baxşiyeva

Kürdəmir şəhər T. İsmayılov adına 1 saylı tam orta məktəb

 

Nərmin Məmmədova

Lənkəran şəhər xarici dillər təmayüllü gimnaziya

 

Nigar Piriyeva

Abşeron rayon Saray qəsəbə A.Müzəffərov adına 2 saylı tam orta məktəb

 

Nuranə Şıxəliyeva

H.Mahmudbeyov adina 2 nomreli texniki humanitar lisey

 

Nüşabə Eyvazova

Bakı şəhəri,195 saylı tam orta məktəb

 

Pərvin Əşari

Xırdalan şəhər 7 №-li tam orta məktəb

 

Sevda Şirinova

Şuşa şəhər 1-N-li tam orta mekteb

 

Seymur Kərimov

Şəki şəhər 21 nömrəli tam orta məktəb

 

Şahid Muradlı

İsmayıllı rayonu İstisu kənd tam orta məktəbi

 

Şahmar Hümbətov

Cəlilabad rayon Əliabad kənd ümumi orta məktəb

 

Şəbnəm Məmmədli

Oğuz rayonu Yaqublu kənd tam orta məktəbi

 

Şəhla Qəribova

Şamaxı şəhər 10 saylı tam orta məktəb

 

Ülviyyə Bəhramova

Bakı şəhəri, Fuad Fərhadoğlu adına 230 saylı tam orta məktə

 

Vasif Şıxıyev

Şamaxı şəhər 10 saylı tam orta məktəb. 2.Şamaxı Avropa Liseyi.

 

Zamin Hüseynov


Masallı rayon Bədəlan kənd tam orta məktəbi

 

 

 

İlin gənc müəllimi-Müraciət formu